Ledglow
ÚSPORNÉ LED SVĚTELNÉ
ZDROJE A SVÍTIDLAČesky     English     Deutsch


Největší dodavatel pro velkosklady se zaměřením na LED systémy - LED osvětlení - LED tuby - průmyslová osvětlení - LED žárovky

Časté dotazy

Měl bych dotaz o úspoře při mém podnikání. Mám halu o 70 světlech přičemž v jednom světle jsou 4 zářivkové trubice šedesátky. Svítím 12 hodin denně 6 dní v týdnu. Pokud vám to stačí takto tak vám děkuji za odpověď. Krůla Jindřich Jablonec
V daném režimu by byla životnost Led systémů cca 11,5 let. Při investici zhruba 357 630 Kč by jste za tuto dobu snížili náklady na energii a údržbu osvětlení o 1 342 600 Kč. Při ceně el. energie 3,8Kč/1KWh Návratnost investice je zhruba 3 roky.
Můžete mi vysvětlit váš výrobek LL-CP-1/2. Absolutně nechápu jak to může svítit, předem díky.
Produkty LL-CP-1/2 mají revoluční systém LED světelného zdroje. Tento systém je předmětem duševního bohatství společnosti a současné době je podáván návrh na jeho patentovou ochranu. Z tohoto důvodu bych zde nechtěl zabíhat do podrobností.
Jak můžete tvrdit že vaše výrobky mají životnost třeba 27 let, když před 27 lety o těchto výrobcích nikdo nevěděl a tudíž nemohou být vyzkoušené v reálném provozu???
Jsou jiné metody jak ověřit životnost, než reálný čas. Jak u každého jiného světelného zdroje, tak i u LED systémů v důsledku provozních hodin (odsvícených) dochází k poklesu svítivosti. U LED systémů máme za to, že při poklesu jejich svítivosti na 50% původní, je LED systém vyhořelý a nezpůsobilý k dalšímu provozu. I když stále svítí. Přesnými laboratorními měřeními zjistíme pokles jejich svítivosti v reálném čase, dejme tomu v čase 240 provozních hodin. Následně od tohoto údaje odvodíme jejich celkovou životnost.
Ano, životnost LED systémů je vysoká, ale co jejich napájecí zdroje? Ty tak vysokou životnost nemají!
Obvykle se životnost napájecích zdrojů pohybuje kolem 12-15 tis. hodin. Nepoměrně méně než je životnost LED systému. K našim LED systémům máme vyvinuty originální napájecí zdroje LEDGLOW, které jsou integrované v systému LED a jejich životnost běžně dosahuje 85 000 provozních hodin. Toto je jeden z mnoha důvodů, proč si můžeme dovolit na naše produkty dát pětiletou garanci.
Dobrý den, mám dotaz na zkratku LED a na zkratku NtC. Děkuji.
Jedná se o anglickou zkratku LED, která v českém překladu znamená - světlo vyzařující dioda. Zkratka Ntc - NEWTON technology CONTROL - je naše specializované pracoviště určené k přímé kontrole všech výrobků před vlastním prodejem.
Potřebuji vysvětlit, zda musí mít trubice startér?
Naopak AC LED trubice nesmí mít žádný startér. Pokud zůstane startér zapojený v obvodu hrozí zničení AC LED trubice. Pokud AC trubice instaluji do původních svítidel s tlumivkou a startérem musím pro správnou funkci LED systému startér demontovat. U svítidel s elektronickým předřadníkem je nutné tento předřadník zcela vyřadit z obvodu.
Dobrý den, vysvětlete mi prosím co je lepší, zda matrix nebo led?
Nelze hodnotit jaký LED systém je lepší. Z hlediska kvality jsou všechny naše produkty na vysoké úrovni, a to i technické. Každý produkt má své opodstatnění ve svém použití.
Jaké máte pro velkoobchod slevy? Co je to KANBÁNOVÉ hospodářství ???
Každý náš registrovaný zákazník má individuální slevy dle rámcové smlouvy o odběru našich produktů. Tyto slevy vychází z předpokladu z celkového ročního objemu obratu.
Kanbánové hospodářství:
1/ je to interní záležitost
2/ vychází z perfektního zpracování jednotlivých komponentů finálního výrobku. Do posledního šroubku, do poslední stahovací pásky, obalu apod.
Máme zájem o vaše světla do kanceláří v Liberci. Můžete mi sdělit jaké má toto svícení nevýhody a jeho škodlivost na zdraví? Děkuji p. Kovář
O nevýhodách LED systému lze jen těžko hovořit. Oproti klasickým světelným zdrojům můžeme hovořit jen o výhodách. Neobsahují rtuť ani žádné jiné těžké kovy. Nevyzařují žádné UV záření. Jsou v energetické třídě A. Dlouhá životnost, až 100 000 provozních hodin.
Možná nevýhoda těchto LED světelných zdrojů oproti klasickým je v jejich vyšší pořizovací ceně. Nevýhoda je to ovšem relativní, neboť vyšší pořizovací cena se během velmi krátké doby zhodnotí v dramatické úspoře el. energie. Návratnost investice je uvažována v rozmezí jednoho až tří let právě v úspoře el. energie.
Dobrý den, píšete o životnosti vašich světel přes 20 let. Děláte si blázny?????
Naše produkty mají životnost až sto tisíc hodin, i když u nich uvádíme životnosti cca poloviční. Ale i tak když uvažuji, že svítím průměrně pět hodin denně (třeba v bytě) tak jejich životnost je cca 27 let
CENOVÉ RELACE PRODUKTŮ JSOU POMĚRNĚ VYŠŠÍ NEŽ U JINÝCH FIREM. CO VY NA TO?
Toto nelze tak jednoznačně posuzovat. Můžeme posuzovat pouze stejný produkt,ve stejné kvalitě a se stejnými technickými parametry a se stejnou životností. Ubezpečuji Vás,že naše produkty jsou na špičkové technické úrovni. Z hlediska ceny také neposuzujeme Mercedes s Trabantem a obojí je přece auto.
SLYŠEL JSEM ŽE CENY LED SYSTÉMU PŮJDOU DOLŮ, JE TO PRAVDA? DÍKY
Ano, prognóza cenového vývoje LED systému v příštích deseti letech je klesající
v polsku se to dá koupit za babku!!!!
Bez komentáře,Pokud LED systémy stejné kvality a životnosti koupíte v Polsku,nemohu Vám doporučit nic jiného,než aby jste je tam zakoupil
NABÍZÍTE SVÍTIDLA Z RŮZNÝM ŮHLEM SVITIVOSTI, JAKÝ JE V TOM ROZDÍL, UŽ SEM Z TOHO ......DIKY
Úhel rozptylu vyzařovaného světla nám určuje velikost osvětlené plochy v určité vzdálenosti od světelného zdroje.
jaké jsou čipy v osvětlení?
V našich produktech používáme výkonové LED čipy chráněné patentem. U produktů kde není kladen tak vysoký nárok na jejich svítivost používáme LED diody typu SMD.
Jaký je rozdíl mezy AC a DC tubou? Naschle
Trubice AC jsou přímo napájeny napětím 100-240V AC , trubice DC jsou přes příslušný elektronický napáječ napájeny malým napětím do 48 V DC. Napájecí napětí elektronického napáječe je opět 100-240V AC při zachování svítivosti. Z uvedeného plyne,že plný výkon světelného toku jednotlivých produktů dosahujeme,dokonce s lepší účinností,už při napájecím napětí 100 V AC (St)
POTŘEBUJI KE SVÍCENÍ SPECIÁLNÍ ZDROJ? NEBO NORMÁLNĚ JEDOU NA 220V.
Všechny naše produkty se dají připojit při zachování jejich svítivostí na napětí 100 - 240 V AC


Copyright © 2010 NEWTON-LED Technology s.r.o. s.r.o.   /   Vyrobil WEBdesign Znojman