Ledglow
ÚSPORNÉ LED SVĚTELNÉ
ZDROJE A SVÍTIDLAČesky     English     Deutsch


Největší dodavatel pro velkosklady se zaměřením na LED systémy - LED osvětlení - LED tuby - průmyslová osvětlení - LED žárovky

O společnosti

Firma NEWTON–LED technology s.r.o. se zabývá výrobou, distribucí a prodejem LED systémů - osvětlení, které se považuje v současné době jako nejmodernější a nejekonomičtější zdroj světla na světě.

Mezi naše zákazníky patří: výrobci svítidel, kterým dodáváme jak celá svítidla, tak komponenty LED systémů. design studia, výrobci kuchyní, projekční kanceláře. Dále LED systémy dodáváme pro velkoobchod, maloobchod, stavební firmy, úřady, školy, haly a pod.

Nabízíme velmi kvalitní, vždy testované a certifikované LED tuby, jako náhradu za lineární zářivkové trubice v provedení AC, DC, žárovky, kompletní osvětlovací tělesa s příslušným LED systémem, s nejnižší cenou na českém i slovenském trhu s úsporou až 89% energie, kterým nevadí časté vypínání a zapínání, okamžitě po zapnutí svítí na 100% výkonu a jsou bezúdržbové.K našim LED systémům máme vyvinuty originální napájecí zdroje LEDGLOW, které jsou integrované v systému LED a jejich životnost běžně dosahuje 85 000 provozních hodin. Toto je jeden z mnoha důvodů, proč si můžeme dovolit na naše produkty dát pětiletou garanci.

Naše výrobky lze zakoupit pouze při daném množství, a to z důvodu vytvoření nejnižší možné ceny, proto se naše firma zaměřila na distribuci produktů velkoodběratelům, kteří s naší firmou mají ty nejlepší zkušenosti.

Doba dodání

Doba dodání je podmíněna technickými možnostmi výrobních kapacit, zvláště jejich přeprogramováním na jiný druh produktu, kanbánovým hospodařením a také systémem kontroly jakosti, kterým výrobky prochází.

Výpočet snížení energetické náročnosti

Vypočítáme Vám ZDARMA snížení energetické náročnosti na osvětlení ve vaší firmě, kanceláři, škole při přechodu na LED osvětlení. Všechny naše světelné zdroje mají nejvyšší možnou svítivost v poměru na jeden Watt příkonu a vysokou životností až 100x vyšší než klasické světelné zdroje (např. žárovka).

Výhody LED osvětlení

Výhodou LED osvětlení je vysoká účinnost - 95%. Nepotřebné teplo, které LED systémy při provozu vytváří činí max.5% spotřebované energie. V poměru světelného toku (Lumen) na jeden Watt příkonu, výrobky naší firmy pod značkou – LEDGLOW – vysoce překračují standardy jiných firem, při dodržení nejoptimálnější ceny pro vás.

10 x proč nakupovat u nás

  • 1. Kvalita
  • 2. Rychlost
  • 3. Spolehlivost
  • 4. Úspora
  • 5. Komunikace
  • 6. Cena
  • 7. Certifikáty pro EU
  • 8. Technická podpora
  • 9. Otestované zboží
  • 10. Zkušenosti


Copyright © 2010 NEWTON–LED technology s.r.o.   /   Vyrobil WEBdesign Znojman